Pracujem v obchode už nejaký ten rok. Celkom dosť ma dokáže naštvať, ked vidím na tovare čiarový kod začínajúc na 859…. made in czech republic. Pohliadnúc na kartón, v ktorom došiel tovar a na ňom napísané made in china – „made in shit“. Nedokážem pochopiť prečo nebude na tovare napísané rovno, že je to vyprodukované v číne. 99 % tovaru, […]
Pokračovanie článkuRozmýšlali ste niekedy nad tým, že prečo zmrzlina v cukrárni sa predáva na gramy a hypermarketoch na mililitre? Nie ? Tak ste práve tí čo platíte za vzduch. Keď si spravíte malý pokus tak pochopíte prečo. Kúpte si litrovú zmrzlinu v hypermarkete a nechajte ju roztopiť a uvidíte, že povodný liter sa zmení na tretinu pôvodného objemu uverejneného na obale zmrzliny. A […]
Pokračovanie článkuTrump obvinil Teherán z útoku na lode v Hormuzskom prielive.
Bratislava zažila najhorúcejšiu noc v histórii, voda z kohútikov nemusí tiecť ako doteraz.
Na Vrabčích horách v Moskve pribudla nová pozícia protivzdušnej obrany.
Vojna na Ukrajine trvá už 1 584 dní.